Pension Patrik***

Novopostavený penzión PATRIK sa nachádza v rázovitej goralskej obci Ždiar v nadmorskej výške 920 m n.m. medzi Belianskými Tatrami, ktoré patria k najkrajším častiam Vysokých Tatier, a Spišskou Magurou.
Má bohatú históriu, no zároveň je modernou obcou vďaka blízkosti hraničného prechodu s Poľskom a rozvoju turistického ruchu.
Keďže táto časť Vysokých Tatier nebola zasiahnutú veternou smršťou v novembri 2004, predstavuje Tatry také, ako si ich pamätáme z minulosti.

V poľovníckej reštaurácií pre 55 osôb ponúkame tradičné miestne špeciality, ako aj jedlá svetovej kuchyne, ktoré pre Vás starostlivo pripraví stály majster kuchár.
Pre väčšie skupiny alebo týždňové pobyty radi usporiadame goralské večery so živou ľudovou hudbou.Priestory reštaurácie sú vhodné na organizovanie svadieb, školení, seminárov, silvestrovských zábav a animačných programov. Taktiež v reštaurácii je k dispozícii TV a pripojenie na internet.
Priamo v priestoroch rešraurácie je možnosť príjemného posedenia v bare či pri kozube. Na terase je pre Vás pripravený krb a gril, čo oceníte predovšetkým pri večernom posedení.

Vítame Vás v penzióne rodinného typu, ktorý určite splní želania všetkých klientov.

Additional Info

  • Názov: Pension Patrik
  • Sidlo: Ždiar 667
  • PSČ: 059 55
  • Mobil: +421 (0)918 690697
  • Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Read 7662 times Last modified on Saturday, 17 August 2013 17:57

Media

Pension Patrik - Goralské slávnosti 2009