Spa & wellness Resort Ždiaranka***

Ak hľadáte miesto vhodné na oddych v nádhernom okolí Vysokých Tatier, Penzión Ždiaranka je to pravé miesto pre Vás. Penzión leží medzi Belianskymi Tatrami a Spišskou Magurou, v blízkosti hraničného prechodu do Poľska (13 km) a 32 km vzdialeného Popradu, v ktorom sa spája história so súčasnou kultúrou. Jeho pozícia je atraktívna najmä blízkosťou Vysokých Tatier. Okúzli Vás nielen jeho nádherné prostredie, vynikajúca a nápaditá kuchyňa, ale aj ústretový personál.

Našim klientom sú k dispozícií dvojlôžkové a trojlôžkové izby. Náročnejším klientom ponúkame ubytovanie v dvoj-, troj- a štvrposteľových izbách a v apartmánoch:
- 1 x dvojposteľový apartmán s obývacou izbou, kúpeľňou, WC, TV + satelit
- 1 x trojposteľový apartmán s 2 balkónmi, obývacou izbou, kúpeľňou, WC, TV + satelit

Každá izba má vlastnú kúpeľňu s WC. Je vybavená TV prijímačom + satelit. Celkovú atmosféru dopĺňa aj prekrásny výhľad na Belianske Tatry a Spišskú Maguru. V penzióne sa nachádza bar, reštaurácia a kuchyňa so slovenskými špecialitami.

Pohodlie a komfort našich hostí je pre nás prioritou, preto v priestoroch penziónu majú ubytovaní hostia zabezpečené okrem chutného stravovania v reštaurácii aj služby kaviarne, baru, požičovne horských bicyklov či úschovne lyží, športových potrieb a bicyklov. Súčasťou penziónu je aj relaxačná časť s vnútorným bazénom 9 x 8 x 1,4 (obsahujúcim tajfún, kobru, masážne trysky) a fínskou saunou.
Príjemne oddýchnuť si môžu hostia na terase s možnosťou vonkajšieho posedenia. Vaše ratolesti sa zas môžu vyšantiť na trampolíne. Parkovanie je zabezpečené priamo pri penzióne.


Kapacita ubytovacieho zariadenia:
min 2 max 42
(6x2, 4x3, 3x4, 1x APT: 1x2, 1x APT: 1x1+1, 1x2)


Tešíme sa na Vašu návštevu.

Additional Info

  • Názov: Spa & wellness Resort Ždiaranka***
  • Sidlo: Ždiar 666
  • PSČ: 059 55
  • Mobil: +421 (0)910 999571
  • Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Read 7325 times Last modified on Sunday, 08 April 2018 21:26