Wellness Pension*** Strachan

Milí hostia,

prijmite  pozvanie do goralskej dedinky Ždiar, ležiacej v lone Belianských Tatier, ktoré sú považované za najkrajšiu a prírodne najbohatšiu časť Vysokých Tatier.

Našim klientom ponúkame kvalitné služby v kompletne zrekonštruovanom  WELLNESS PENZIÓNE*** STRACHAN, kde poskytujeme ubytovanie

v komfortných apartmánoch, ale taktiež v útulných izbách s plným vybavením - soc.zariadenie, balkón, TV-SAT, WIFI FREE.

Reštaurácia Wellness Penzión*** Strachan
,,Zo všetkých lások najúprimnejšia je láska k jedlu."

Práve teraz, počas Vášho pobytu je ten správny čas vychutnať si dobré jedlo, dobré pitie s ľuďmi na ktorých vám záleží.

V originálnej reštaurácii na Vás čaká nielen tradičná slovenská kuchyňa pripravovaná podľa starých goralských receptúr, ale aj chute kuchyne európskej. Okrem tradičných bryndzových halušiek a pirohov pripravujeme chrumkavé pečené kolená a mnoho ďalších špecialít na grile. Veríme, že neodoláte čerstvému tataráku s cesnakovými hriankami. V ponuke kuchyne je aj menu pre najmenších návštevníkov. Hrejivé posedenie pri krbe, ktorý je dominantou reštaurácie s pohárom kvalitného vína umocňuje atmosféru hojnosti a pohostinnosti.

Varíme pre celiatikov

Od raňajok s chrumkavým bezlepkovým chlebíkom až po chutnú večeru sa o Vás postaráme   k Vašej spokojnosti. Prípravu akéhokoľvek jedla s Vami radi odkonzultujeme.

Jedlá so sebou 

 Ak si prajete objednať akékoľvek jedlo z našej ponuky jedálneho lístka, vieme Vám na základe telefonickej objednávky jedlo pripraviť a zabaliť. Pre objednané jedlá je potrebné si prísť osobne. Objednávky na telefóne 00421 905 151 815 v prevádzkovom čase od 08,00 – 22,00 hod. alebo osobne v reštaurácii Wellness Penziónu *** Strachan.

V cene pobytu je zahrnutá polpenzia

1. raňajky - formou švédskych stolov (široký výber z teplých aj studených jedál a nápojov, vrátane kávy, čajov, jogurtov, džúsov,ovocie a čerstvá zelenina)
2. večere – formou bufetových stolov / polievka, predjedlá – domáce klobásky, syry, bohatý výber z jedál teplej kuchyne, dezertov, šalátov, dressingov  ... )

Goralský folklórny večer 

Ľudová hudba v čase od 18:00 -22:00, bohatá bufetová večera tradičných jedál - pečené a údené bravčové kolená, rebierka, šašlíky, domáce koláče ...

Otváracie hodiny reštaurácie : 08,00 – 22,00 hod.

Dobrú chuť vám praje kolektív kuchyne Wellness Penziónu *** Strachan.

Vstúpte do sveta oddychu a nechajte sa unášať horskou atmosférou s panoramatickým výhľadom v našom Wellnes centre kde na vás čakajú tri sauny, vírivka a relaxačná miestnosť.

Môžete nás navštíviť počas celého roka.
V lete na Vás čakajú turistické trasy vedúce po celých Tatrách, niektoré začínajúce neďaleko penziónu. V blízkom okolí sú veľkou atrakciou zdravotné termálne kúpaliska a nové vodné centrum AQUACITY v Poprade

Strachan E-bike požičovňa

V penzióne si môžete v letnej sezóne požičať bicykle a vychutnať si krásy tatranskej prírody na dvoch kolesách.
Požičaj si celoodpružený e-bike s dojazdom až 100 km a vydaj sa objavovať Belianske Tatry alebo Ždiar a jeho okolie.

Strachankovo family park

V tomto zábavnom parku je pre rodiny s deťmi pripravených mnoho dobrodružstiev. Na návštevníkov sa už tešia zvierací obyvatelia Goralskej farmičky. Týchto sa budú deti môcť nielen dotknúť a nakŕmiť ich, ale aj uvidia, ako to na takom hospodárskom dvore kedysi vyzeralo a na chvíľu sa tak stanú skutočnými gazdami. Čakajú tu na nich tiež preliezačky a hojdačky, aby sa poriadne vyšantili. Občerstvenie ponúka bufet Terasa s krásnym výhľadom na Belianky, osviežujúcimi drinkami a pochúťkami z domácej produkcie.

 

Garantujeme kvalitu, ústretový personál a prijemne posedenie, ktoré vo vás zanechá tie najlepšie pocity.

Za ubytovacie aj reštauračné služby môžete v našom penzione platiť všetkými platobnými kartami - MasterCard, MasterCard Elektronic, Maestro, ZBK, VISA Elektron, VISA

Additional Info

  • Názov: WELLNESS Penzión *** Strachan
  • Sidlo: Ždiar 530
  • PSČ: 059 55
  • Telefon: +421 (0)52 4498189
  • Mobil: +421 (0)905 151815
  • Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Read 7232 times Last modified on Tuesday, 03 July 2018 08:10
More in this category: « Pension Vasko**