Pension Blanka**

Užite si dovolenku v tichej podobe rodinného penziónu a začínajte dni výdatnými domácimi raňajkami, Vaše auto ponechajte v bezpečí súkromného parkoviska a vydajte sa či už peši, alebo na bicykli za krásami blízkeho okolia.

Po návrate Vás osvieži teplá sprcha priamo na izbe, teplá domáca večera a posedenie v útulnej jedálni, pokiaľ samozrejme nedáte prednosť televízií v súkromí Vašej izby. Pre malé ratolesti bude potešením detský kútik, hojdačka, drevený domček so šmýkačkou, detská postieľka, monitor dychu, chodítko a detská stravovacia stolička. Letná terasa s príjemným posedením pri lampáši, Vám dodá príjemnú pohodu a relax.

V zimných mesiacoch ponúkame Našim klientom možnosť využitia 20%- 35% zľavy na SKi- pasy v známom lyžiarskom stredisku Strednica a 20% zľavu v Ski- Strachan. Počas zimných večerov Vám zabezpečíme nezabudnuteľnú jazdu na saniach, so záprahom koní.

Príjemnú a nezabudnuteľnú dovolenku Vám zabezpečia Blanka a Jozef Andrášoví.
www.penzionblanka.sk
GPRS súradnice

E - 20°14´53
N - 49°16´27

Prečo si vybrať toto ubytovanie?

Nachádzame sa pod upätím Belianskych Tatier, kde máte ako na dlani pohľad na Ždiarsku vidlu a Havrana. Lyžiarske strediská sú dostupné z nášho penziónu od 5 - 10 minút.

Sme rodinný penzión s dlhoročnými skúsenosťami zo zahraničia.
Našim zámerom je, aby sa naši klienti cítili u nás ako doma a jedlá z kuchyne sú pripravované bez polotovarov a veľmi chutne.

Additional Info

  • Majiteľ: Blanka Andrášová
  • Názov: Penzión Blanka
  • Sidlo: Ždiar 393
  • PSČ: 059 55
  • Telefon: +421 (0)52 4498065
  • Mobil: +421 (0)908 974823
  • Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Read 7923 times Last modified on Saturday, 17 August 2013 17:40