Pension u Pavla

Dieťa 3-10 rokov 30% zľava
Dieťa 10 -15 rokov 15% zľava

Rodinný Penzión u Pavla sa nachádza v malebnej Goralskej obci Ždiar, ktorá sa rozprestiera priamo pod úpätím Belianskych Tatier. Priamo z okien penziónu sa Vám naskytne nádherný výhľad na panorámu Belianskych Tatier a Spišskú Maguru.

Táto časť Tatier je priam predurčená nielen pre turistiku počas letnej sezóny, ale aj na krásne prechádzky okolím, alebo návštevu termálnych kúpalísk buď v neďaleko vzdialenom Poľsku, v obci Bialka Tatrzanska-Terma Bania (20 km) alebo v Aquacity Poprad (37 km). Pre milovníkov športových aktivít sú k dispozícii nielen tenisové kurty-Bachledova dolina, ale aj cykloturistika (bikepark) s traťami rôznych náročností v stredisku Bachledova dolina. Samozrejmosťou strediska je požičovňa byciklov.

V zimnej sezóne si nielen náročný lyžiari prídu na svoje v lyžiarskom stredisku Bachledova dolina-Ždiar (5,5 km) alebo Strachan SKI centrum (500 m), s kompletnými službami ako požičovňou lyžiarskej výstroje, školou lyžovania a občerstvením.

Ubytovanie poskytujeme na troch podlažiach v šiestich dvoj, štyroch troj a štyroch štvor-posteľových izbách s maximálnou kapacitou 38 lôžok (5x2, 4x3, 4x4).

Pre klientov ktorí preferujú súkromie ponúkame na prenájom ubytovanie v súkromí na druhom poschodí v Dreveničke u Pavla, ktorá je predovšetkým vhodná pre rodiny s deťmi alebo skupiny rodín, ktoré preferujú súkromie, nakoľko majú celé poschodie dreveničky len pre seba. Na požiadanie klienta je možné zabezpečiť raňajky alebo polpenziu v našom penzióne.

Interiér dreveničky ponúka príjemnú a rodinnú atmosféru na vysokej úrovni s maximálnou kapacitou 15 lôžok (3x2, 3x3).

Penzión disponuje vlastnou reštauráciou zariadenou v goralskom štýle, v ktorej si hostia môžu objednať buď raňajky, alebo polpenziu, poprípade plnú penziu. Pre milovníkov prírody je k dispozícii bar zariadený v poľovníckom štýle.

Pre Vaše malé ratolesti máme pripravené priamo pri penzióne detské ihrisko, detské pieskovisko, trampolínu, hojdačku, lezeckú stenu a taktiež detskú šmýkačku.

Posedenie pri ohnisku s grilom v letnom období s výhľadom na panorámu Belianskych Tatier má taktiež svoje čaro.

Samozrejmosťou nášho penziónu a dreveničky je aj pokrytie neobmedzeným WI-FI internetovým pripojením, ktoré je na požiadanie klienta možné využívať.

Pre hostí penziónu a dreveničky je zabezpečené parkovania zdarma priamo pri penzióne.

V rámci našich kapacít poskytujeme priestory pre rôzne školenia, firemné akcie, lyžiarske zájazdy, školské výlety a školy v prírode. Pre potreby nášho klienta zabezpečujeme vlastnú autobusovú dopravu autobusmi značky Mercedes a Karosa a externe takiež zabezpečíme dopravu luxusným osobným vozidlom značky Volkswagen Sharan v rámci poskytovania VIP služieb svojim zákazníkom.

Navštíviť nás môžete počas celého roka a veríme, že budete odchádzať s peknými spomienkami.

Punúkame!!!
- 15% zľava Aquacity Poprad
- 20% zľava SKI Strachan, SKI Strednica
- 10% zľava Splav Dunajcom
- 10% Bikepark Bachledova dolina
- 10% Terma Bania-Bialka Tatrzanska (wellness & spa, vodny park)
- autobus pre 46 osôb
- lyžiarsky výcvik s inštruktorom

Additional Info

  • Majiteľ: Pavol Bekeš
  • Názov: Penzión u Pavla
  • Sidlo: Ždiar 452
  • PSČ: 059 55
  • Telefon: +421 (0)52 4498216
  • Mobil: +421 (0)918 547583
  • Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Read 7520 times Last modified on Saturday, 17 August 2013 17:39